İngiltere / 2. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
21:45 Yeovil Town MK Dons - - Başlamadı
21:45 Aldershot Town FC Maidstone United FC - - Başlamadı
21:45 Barnet FC Havant & Waterlooville FC - - Başlamadı
21:45 Barrow AFC Gateshead - - Başlamadı
21:45 Braintree Town FC Leyton Orient - - Başlamadı
21:45 Chesterfield FC Maidenhead United FC - - Başlamadı
21:45 Eastleigh Boreham Wood FC - - Başlamadı
21:45 Ebbsfleet United FC Bromley - - Başlamadı
21:45 Halifax Town AFC Fylde - - Başlamadı
21:45 Harrogate Town FC Wrexham - - Başlamadı
21:45 Salford City FC Hartlepool United FC - - Başlamadı
21:45 Solihull Moors FC Dagenham & Redbridge FC - - Başlamadı
21:45 Sutton United FC Dover Athletic FC - - Başlamadı
21:45 Blackpool QPR - - Başlamadı
21:45 Bournemouth Blackburn - - Başlamadı
21:45 Burton Albion Burnley - - Başlamadı
21:45 Millwall Fulham - - Başlamadı
21:45 Oxford United Man.City - - Başlamadı
21:45 Preston North End Middlesbrough - - Başlamadı
21:45 Wolverhampton Leicester City - - Başlamadı
21:45 Wycombe Wanderers Norwich City - - Başlamadı
22:00 Man.Utd Derby County - - Başlamadı
22:00 West Bromwich Crystal Palace - - Başlamadı
21:45 Newport County Chelsea FC U21 - - Başlamadı
21:45 Exeter City West Ham United U21 - - Başlamadı
21:30 Crewe Alexandra Manchester City U21 - - Başlamadı
21:30 Bradford City FC Everton U21 - - Başlamadı
Almanya / Bundesliga   Sonuç İlk Yarı Durum
19:30 Werder Bremen Hertha BSC - - Başlamadı
21:30 B.Münih Augsburg - - Başlamadı
21:30 Freiburg Schalke 04 - - Başlamadı
21:30 Hannover Hoffenheim - - Başlamadı
19:30 Bochum SG Dynamo Dresden - - Başlamadı
19:30 Köln Ingolstadt - - Başlamadı
19:30 SV Darmstadt 98 Dsc Arminia Bielefeld - - Başlamadı
19:30 Union Berlin Holstein Kiel - - Başlamadı
20:00 E. Braunschweig Kaiserslautern - - Başlamadı
20:00 FC Hansa Rostock SC Preussen 06 Munster - - Başlamadı
20:00 Kickers Würzburg SV Meppen 1912 - - Başlamadı
20:00 SV Wehen Wiesbaden S. Grossaspach - - Başlamadı
20:00 VfL Sportfreunde Lotte 1929 Jena - - Başlamadı
İspanya / LaLiga   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Espanyol Eibar - - Başlamadı
22:00 Real Sociedad Rayo Vallecano - - Başlamadı
23:00 At.Madrid Huesca - - Başlamadı
22:00 Deportivo Granada 2 - 1 0 - 0 Bitti
İtalya / Seri A   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 Inter Fiorentina - - Başlamadı
22:00 Brescia Palermo - - Başlamadı
22:00 Cittadella Benevento - - Başlamadı
22:00 Livorno Lecce - - Başlamadı
22:00 Perugia Carpi FC - - Başlamadı
22:00 Pescara Crotone - - Başlamadı
22:00 Unione Sportiva Salernitana 1919 Ascoli - - Başlamadı
22:00 Verona Spezia - - Başlamadı
21:45 Pisa Arezzo - - Başlamadı
15:30 Siracusa Paganese - - Başlamadı
21:30 AS Bisceglie US Casertana 1908 - - Başlamadı
21:30 AS Viterbese Castrense Urbs Sportiva Reggina 1914 - - Ertelendi
21:30 Catanzaro Vibonese - - Başlamadı
21:30 Juve Stabia Potenza - - Başlamadı
21:30 Mopoli Rende Calcio 1968 - - Başlamadı
21:30 Trapani Calcio Sicula Leonzio - - Başlamadı
21:30 Virtus Francavilla FC Rieti - - Başlamadı
Fransa / Ligue 1   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 Monaco Angers - - Başlamadı
20:00 Nantes Nice - - Başlamadı
22:00 Toulouse St.Etienne - - Başlamadı
Almanya Amatör / Bölgesel Ligi, Batı   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 19 Straelen Lippstadt 08 - - Başlamadı
20:00 B. Dortmund (A) 1. FC Cologne II - - Başlamadı
20:00 SC Verl Bonner - - Başlamadı
20:30 FC Viktoria Cologne 1. FC Kaan-Marienborn - - Başlamadı
20:30 Oberhausen SV Rodinghausen - - Başlamadı
20:30 Wiedenbrück Dusseldorfer TSV Fortuna 1895 II - - Başlamadı
Arjantin / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
00:00 CA Aldosivi Belgrano De Cordoba 2 - 0 0 - 0 Bitti
02:00 Racing Club Union De Santa Fe 0 - 0 - 25'
01:00 Ferro Carril Oeste Atletico de Rafaela 2 - 1 1 - 1 20'
Avusturya / Avusturya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
17:00 SV Leobendorf SCR Altach - - Başlamadı
19:00 ASK-BSC Bruck/Leitha Austria Lustenau - - Başlamadı
19:30 Rz Pellets Wac SK Austria Klagenfurt - - Başlamadı
20:00 Deutschlandsberger SC Wiener Neustadt - - Başlamadı
20:00 Hartberg Swarovski Wattens - - Başlamadı
20:00 Union Volksbank Vöcklamarkt SV Ried - - Başlamadı
20:30 Horn SV Lafnitz - - Başlamadı
21:45 Grazer AK Vorwarts Steyr - - Başlamadı
BAE / Arap Gulf Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
16:25 Ajman Club AL Jazira Abu Dhabi - - Başlamadı
19:00 Al Wasl Emirates Club - - Başlamadı
Brezilya / Brezilya Serie A   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 Chapecoense SC Fluminense RJ 0 - 1 - 25'
02:00 Vasco Da Gama RJ Bahia BA 1 - 0 - 26'
Bulgaristan / Bulgaristan Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 BOTEV GALABOVO FC Vitosha Bistrica - - Başlamadı
16:00 FK ATLETIK KUKLEN Levski Sofya - - Başlamadı
16:00 HEBAR PAZARDZHIK Stara Zagora - - Başlamadı
16:00 Kariana Erden FK SEPTEMVRI SOFIA - - Başlamadı
16:00 OFC Pomorie Lokomotiv Plovdiv - - Başlamadı
16:00 PFC Dobrudzha Dobrich Lokomotiv Sofya - - Başlamadı
16:00 STRUMSKA SLAVA Tsarsko Selo Sofia - - Başlamadı
17:00 Liteks Lovech ETAR 1924 VELIKO TARNOVO - - Başlamadı
19:00 Montana CSKA Sofya - - Başlamadı
Ekvador / Seri A, Segunda Etapa   Sonuç İlk Yarı Durum
04:00 CD Tecnico Universitario CD Universidad Catolica - - Başlamadı
Galler / Lig Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
22:45 Cambrian & Clydach Vale Aberystwyth Town FC - - Başlamadı
22:45 Cardiff Metropolitan University FC Carmarthen Town AFC - - Başlamadı
22:45 Haverfordwest Goytre Utd. - - Başlamadı
22:45 Newtown Penybont - - Başlamadı
İrlanda / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
22:00 Dundalk Derry City - - Başlamadı
İskoçya / Lig Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
21:45 Hibernian Aberdeen - - Başlamadı
İsveç / Allsvenskan   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 Örebrö IK Sirius FK - - Başlamadı
20:00 Halmstad Landskrona Bois - - Başlamadı
İsviçre / Süper Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Grasshoppers Thun - - Başlamadı
20:30 FC Aarau FC Schaffhausen - - Başlamadı
21:00 FC Chiasso FC Rapperswil-Jona - - Başlamadı
21:00 Servette FC SC Kriens - - Başlamadı
Kolombiya / Primera A, Kapanış   Sonuç İlk Yarı Durum
03:45 Envigado FC America Cali - - Başlamadı
23:00 Orsomarso Cucuta Deportivo 0 - 2 0 - 1 Bitti
23:00 Tigres Fc Fortaleza Fc 1 - 3 1 - 2 Bitti
Litvanya / A Ligi   Sonuç İlk Yarı Durum
16:30 FK Palanga Atlantas Klaipe - - Başlamadı
18:00 Atlantas Klaipe FK Palanga - - Başlamadı
Norveç / 1.kğme   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 Mjondalen Aalesund - - Başlamadı
Peru / Primera Division, Kapanış   Sonuç İlk Yarı Durum
23:00 Comerciantes Unidos Sport Boys - - Başlamadı
Portekiz / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
22:15 Sporting Braga Sporting 1 - 0 0 - 0 Bitti
Romanya / Romanya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
16:00 FC Voluntari FC Botosani - - Başlamadı
16:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc Acs Energeticianul - - Başlamadı
18:45 CS Sportul Snagov Sa U Craiova 1948 CS - - Başlamadı
19:00 Acs Asu Politehnica Timisoara Acs Sepsi Osk Sfantu Gheorghe - - Başlamadı
21:30 Acs Dacia Unirea Braila FC Dinamo Bucuresti 1948 - - Başlamadı
Rusya / Rusya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Dynamo Barnaul FC Orenburg - - Başlamadı
18:00 FC Neftekhimik Nizhnekamsk FC Ural Yekaterinburg - - Başlamadı
Slovakya / Superliga   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 Nitra AS Trencin - - Başlamadı
Şili / Primera B   Sonuç İlk Yarı Durum
00:00 La Serena Santiago Wanderers 1 - 1 1 - 1 Bitti
Türkiye / Türkiye Kupası, Son Aşama   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Erzincanspor Gazisehir Gaziantep FK - - Başlamadı
13:00 Trabzon Tuzlaspor - - Başlamadı
14:00 Erzin Belediyespor Ümraniyespor - - Başlamadı
14:30 Altindag Belediye Spor Manisaspor - - Başlamadı
14:30 Bozuyuk Vitraspor Denizlispor - - Başlamadı
14:30 Diyarbakirspor Samsunspor - - Başlamadı
15:00 Kırklarelispor Utas Usakspor A.s - - Başlamadı
15:00 Maltepespor Menemen - - Başlamadı
15:00 Manisa Büyükşehir Belediyespor Keçiörengücü - - Başlamadı
15:00 Nazilli Bld Tokatspor - - Başlamadı
15:00 Pendikspor Altınordu - - Başlamadı
16:30 Tire 1922 Spor Sivas Belediye Spor - - Başlamadı
18:30 Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Demirspor - - Başlamadı
20:30 Adana Demir Yeni Orduspor Kulubu - - Başlamadı
Ukrayna / Ukrayna Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
18:30 FC Sumy FC Karpaty LVIV - - Başlamadı
Yunanistan / Yunanistan Kupası, 1. Grup   Sonuç İlk Yarı Durum
21:30 Atromitos Giannina - - Başlamadı
16:30 Volos Nps Apollon Larissa FC - - Başlamadı
16:30 Ierapetras Aoc-Kissamikos - - Başlamadı
16:30 Apollon Paralimniou FC Trikala 1963 - - Başlamadı
19:00 Asteras Apollon Smirnis - - Başlamadı