Uluslararası / Africa Cup of Nations, Qualification, Group A   Sonuç İlk Yarı Durum
20:30 Sudan Senegal - - Başlamadı
15:00 Komor Adaları Fas 2 - 2 1 - 0 Bitti
15:30 Malavi Kamerun 0 - 0 0 - 0 Bitti
18:00 Benin Cezayir 1 - 0 1 - 0 20'
19:30 Gambiya Togo 0 - 0 - -3'
16:30 Seyşel Adaları Güney Afrika 0 - 0 0 - 0 Bitti
21:00 Libya Nijerya - - Başlamadı
20:00 Zimbabve Kongo Cumhuriyeti - - Başlamadı
16:30 Ruanda Gine 1 - 1 0 - 1 Bitti
17:00 O. Afrika Cumhuriyeti Fildişi Sahili 0 - 0 0 - 0 Bitti
20:00 Moritanya Angola - - Başlamadı
16:00 Swaziland Mısır 0 - 2 0 - 1 Bitti
18:00 Nijer Tunus 1 - 2 1 - 2 14'
20:00 Namibya Mozambik - - Başlamadı
17:00 Tanzanya Kape Verde 2 - 0 1 - 0 Bitti
19:00 Lesotho Uganda 0 - 1 - 24'
21:45 Fransa Almanya - - Başlamadı
21:45 Ukrayna Çek Cumhuriyeti - - Başlamadı
21:45 İrlanda Galler - - Başlamadı
21:45 Norveç Bulgaristan - - Başlamadı
21:45 Slovenya Kıbrıs Rum Kesimi - - Başlamadı
17:00 Kazakistan Andorra 4 - 0 2 - 0 Bitti
21:45 Letonya Gürcistan - - Başlamadı
19:00 Ermenistan Makedonya 1 - 0 - 28'
21:45 Cebelitarık Liechtenstein - - Başlamadı
18:00 BAE Venezuela 0 - 2 0 - 1 19'
18:30 Oman Sultanlığı Ekvador 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
19:00 İran Bolivya 1 - 0 - 24'
21:00 Brezilya Arjantin - - Başlamadı
21:45 Belçika Hollanda - - Başlamadı
21:45 Danimarka Avusturya - - Başlamadı
21:45 İsveç Slovakya - - Başlamadı
İngiltere / Futbol Ligi Kupası, Kuzey Grubu B   Sonuç İlk Yarı Durum
21:45 Bury Leicester City U21 - - Başlamadı
21:45 Port Vale Middlesbrough FC U21 - - Başlamadı
Almanya / 3. Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
20:00 Hallescher FC Hansa Rostock - - Başlamadı
İspanya / Kral Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
21:00 Elche Cordoba CF - - Başlamadı
İtalya / Serie C, Girone C   Sonuç İlk Yarı Durum
15:30 FC Rieti Vibonese 0 - 1 0 - 0 Bitti
19:30 Catanzaro Juve Stabia 0 - 0 - -2'
21:30 AS Bisceglie Sicula Leonzio - - Başlamadı
21:30 Catania Trapani Calcio - - Başlamadı
21:30 Cavese Matera Calcio - - Başlamadı
21:30 Mopoli Paganese - - Başlamadı
Brezilya / Brezilya Serie A   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 Ceara CE Botafogo RJ 0 - 0 0 - 0 Bitti
Danimarka / 1.Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
19:30 Roskilde Naestved BK 0 - 0 - -3'
Ekvador / Seri A, Segunda Etapa   Sonuç İlk Yarı Durum
04:00 Csd Independiente Del Valle Guayaquil City FC - - Ertelendi
Galler / Premier Lig   Sonuç İlk Yarı Durum
21:45 Connah's Quay Nomads FC CEFN Druids AFC - - Başlamadı
Japonya / J-Lig 2   Sonuç İlk Yarı Durum
13:00 Tokushima Vortis Ventforet Kofu 0 - 1 0 - 0 Bitti
Kolombiya / Primera A, Kapanış   Sonuç İlk Yarı Durum
02:00 Deportivo Pasto Millonarios FC 0 - 1 0 - 0 Bitti
01:00 Cucuta Deportivo Atletico Fc 3 - 1 2 - 0 Bitti
Paraguay / Primera Division, Clausura   Sonuç İlk Yarı Durum
01:00 Deportivo Santani Olimpia Asuncion 0 - 5 0 - 1 Bitti
Slovakya / Slovakya Kupası   Sonuç İlk Yarı Durum
19:00 FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana Skf Sered 0 - 0 - 26'
Uluslararası Genç / U19 Hazırlık Maçları   Sonuç İlk Yarı Durum
18:00 Çek Cumhuriyeti Portekiz 0 - 0 0 - 0 Devre Arası
17:00 Almanya İsviçre 3 - 2 3 - 1 Bitti
19:00 Estonya Arnavutluk 1 - 1 - 27'
19:45 İzlanda İspanya - - Başlamadı
21:30 Kuzey İrlanda Slovakya - - Başlamadı
19:00 Danimarka Faroe Adaları 0 - 0 - 27'
19:00 Finlandiya Litvanya 0 - 0 - 27'
19:00 Polonya Gürcistan 0 - 0 - 27'
19:30 Andorra Letonya 0 - 0 - -4'
19:30 Hollanda Ukrayna 0 - 0 - -3'
19:30 İskoçya İngiltere 0 - 0 - -4'
18:00 İsrail Kosova 3 - 0 2 - 0 25'
19:15 Almanya İrlanda 0 - 0 - 13'
19:15 Norveç Azerbaycan 0 - 1 - 11'
18:00 Malta Kıbrıs Rum Kesimi 0 - 1 0 - 1 25'
19:30 İsveç Belçika 0 - 0 - -4'
19:30 Macaristan Türkiye 0 - 0 - -2'
15:30 Makedonya Cebelitarık 6 - 1 2 - 0 Bitti
19:00 Avusturya Rusya 1 - 1 - 27'
19:00 Sırbistan Ermenistan 0 - 0 - 26'
20:00 Galler İsviçre - - Başlamadı
21:00 Portekiz Bosna Hersek - - Başlamadı
21:00 Romanya Liechtenstein - - Başlamadı
17:00 Karadağ Kazakistan 5 - 1 1 - 1 Bitti
19:45 Fransa Slovenya - - Başlamadı
20:00 Lüksemburg Bulgaristan - - Başlamadı